Deprecated: mysql_connect(): The mysql extension is deprecated and will be removed in the future: use mysqli or PDO instead in /home/users/hydropol/public_html/includes/mysql_support.function.php on line 35
SUNFAB: pompy tłoczkowe - Produkty - HYDROPOL
Wybierz język:   Polski         
Start O Nas Aktualności i dokonania Współpraca i kariera Certyfikaty Referencje Kontakt
Szukaj


Złóż zamówienie


Koszyk jest pusty!Produkty

Serwis

Szkolenia

SUNFAB: pompy tłoczkowe

SUNFAB: pompy tłoczkowe
POMPY POJEDYNCZE

seria SAP – standardowa
Najnowsza, lekka wersja pompy stworzona z myślą o aplikacjach mobilnych montowanych na ciężarówkach takich jak podnośniki czy wszelkiego rodzaju chwytaki. Sunfab SAP pokrywa zakres  40-64 cm3⁄rev oraz ciśnienie pracy do 400 bar. Zmiana kierunku obrotów jest bardzo łatwa poprzez zmianę pokrywy przyłącza

seria SCP – standardowa
Standardowy produkt stworzony z myślą o aplikacjach mobilnych montowanych na ciężarówkach takich jak podnośniki czy wszelkiego rodzaju chwytaki. Pokrywa zakres 12-130 cm3⁄rev oraz ciśnienie pracy do 400 bar. Zmiana kierunku obrotów jest bardzo łatwa poprzez zmianę pokrywy przyłącza.

seria SCP - rozwinięta
Wersja rozwinięta do bardzo wysokich obrotów, wyposażona w uszczelnienia (V) odporne na wysokie temperatury (V) dostępna w wersji lewej i prawej  w dwóch rozmiarach: 084 i 108 cc oraz maksymalnym ciśnieniem pracy do 400 bar.

seria SCP – dedykowana do wtrysku
Dedykowana wersja zapewnia bardzo wysokie przepływy w połączeniu z wtryskiem SUNFAB K-Jet 2. Rozwiązanie przystosowane do współpracy z silnikiem hydraulicznym w zamkniętych układach hydraulicznych z wtryskiem K-Jet 2 w celu wytworzenia ciśnienia w sekcji ssawnej. To rozwiązanie charakteryzuje się wysokimi obrotami oraz wysokimi przepływami. Dodatkowo pompa wyposażona jest w uszczelnienia (V) odporne na wysokie temperatury, dostępna w wersji lewej i prawej  w dwóch rozmiarach: 084 i 108 cc oraz maksymalnym ciśnieniem pracy do 400 bar.

seria SCPT
Rozwinięta wersja serii SCP przystosowana do wiekszych przepływów oraz wyższego ciśnienia pracy do 300 bar. Dostępna w dwóch rozmiarach: 090 i 130 cc. Zmiana kierunku obrotów jest bardzo łatwa poprzez zmianę pokrywy przyłącza.

seria SCP – ISO
Wersja uzupełniająca serii SCP dedykowana do urządzeń zarówno mobilnych jak i stacjonarnych. Sunfab SCP - ISO pokrywa zakres 12-130 cm3⁄rev oraz ciśnienie pracy do 400 bar.Dostępna zarówno w wersji prawej jak i lewej.Załączniki:
pdfspecyfikacja produktu SUNFAB seria SAP  (687,29 KB)
pdfspecyfikacja produktu SUNFAB seria SCP  (5,83 MB)
pdfspecyfikacja produktu SUNFAB seria SCP rozwinięta  (2,73 MB)
pdfspecyfikacja produktu SUNFAB seria SCP dedykowana do wtrysku  (3,1 MB)
pdfspecyfikacja produktu SUNFAB seria SCPT  (2,73 MB)
pdfspecyfikacja produktu SUNFAB seria SCP ISO  (1,41 MB)
 

POMPY PODWÓJNE

Zakres pomp podwójnych SCPD i SLPD to 9 różnych rozmiarów począwszy od 20/20 cm3 aż do 53/53 cm3. Pompy SCPD sa zaprojektowane z osią kolankową, a pompy SLPD z osią prostą.

Pompy podwójne są idealnym rozwiązaniem do urządzeń, które wymagają dwóch obiegów.

Urządzenia, które posiadają kilka aplikacji hydraulicznych jedna duża pompa nie jest idealnym zastosowaniem. Jedna z aplikacji będzie pracowała zbyt wolno, inna zbyt szybko lub układy będą sie przegrzewały. Do takich rozwiązań idealnym zastosowaniem zarówno pod względem technicznym jak i ekonomicznym jest jedna z podwójnych pomp Sunfab

Pompy podwójne Sunfab dostępne są w wersji gdzie obie sekcje mają taka samą lub różne wydajności. Przy zastosowaniu różnych wydajności można uzyskać trzy różne obiegi: mały, duży i mieszany z dwóch wcześniejszych. Również wymagane ciśnienia mogą być odpowiednio dopasowane.


Ogólne Warunki Świadczenia Usług Serwisowych (OWSUS)
Ogólne Warunki Sprzedaży i Dostawy (OWSiD)
Hydropol przeprowadził się do nowo wybudowanej siedziby firmy w miejscowości Kolonia Lesznowola k...
Aby dotrzeć do każdego klienta i zaoferować mu wysokiej jakości przewody hydrauliczne Dunlop-Hif...
W związku ze stałym rozwojem firmy, w chwili obecnej poszukujemy kandydatów na stażystę w dzial...
Kracht

Eaton

Dunlop Hiflex

TDZ hydraulics

HBE hydraulics

Legris Connectic

Pister

Argus Fluidtechnik

Bolenz&Schaffer

Mecabor

Olitech

Statoil lubricants

Sunfab