Deprecated: mysql_connect(): The mysql extension is deprecated and will be removed in the future: use mysqli or PDO instead in /home/users/hydropol/public_html/includes/mysql_support.function.php on line 35
Przepływomierze KRACHT - Produkty - HYDROPOL
Wybierz język:   Polski         
Start O Nas Aktualności i dokonania Współpraca i kariera Certyfikaty Referencje Kontakt
Szukaj


Złóż zamówienie


Koszyk jest pusty!Produkty

Serwis

Szkolenia

Przepływomierze KRACHT

Przepływomierze KRACHT
VOLUTRONIC® - to sposób na dynamiczny, dokładny pomiar przepływu. W zależności od potrzeb - od prostego monitora ekranowego do inteligentnego mikroelektronicznego kontrolera. Podstawą dla wszystkich rozwiązań jest przepływomierz firmy KRACHT. Ten produkt powstał na bazie wieloletniego doświadczenia naszych inżynierów. Wyrafinowana geometria systemu zębów w powiązaniu z określonymi zastosowaniami, specjalne łożyska dały przepływomierz absolutnie wszechstronny. Przepływomierz KRACHT ma zastosowanie dla szerokiego kręgu zastosowań: od olejów hydraulicznych do atramentu, od smarów do lakierów wodnych. Wysoce skuteczna elektronika KRACHT pobiera sygnały dane przez przepływomierz i zapewnia, że procesy są dokładnie monitorowane, wyregulowane i skontrolowane. Na przykład, w technologii mikroprocesorowej jako regulator dla systemów mieszania, albo jako elastyczny pomiar i rejestracja dla różnych aplikacji. Specjalistyczna wiedza firmy KRACHT gwarantuje funkcjonalne rozwiązania - standaryzowane i zoptymalizowany dla indywidualnych potrzeb.Przepływomierze zębate typu VC. Optymalne rozwiązanie dla indywidualnych zastosowań, możliwość stosowania dla różnych miediów, różne rodzaje łożysk i materiałów. Szeroki zakres pomiarowy i różne wielkości dla dopasowania do potrzeb użytkowników. Dokładność pomiaru jest niezależna od lepkości w danym przedziale. Niskie opory przepływu. Możliwość pomiaów dla przepływów dynamicznych i wysokociśnieniowych. Niski poziom hałasu. Wysoka precyzja i powtarzalność wymiarów w całym zakresie i w niskich wartościach przepływu. System sensorów wzmacniacza zgodny z technologią EMC. Wykonania w wersjach przeciwwybuchowych możliwe dla całego zakresu przyrządów.

pdfPrzepływomierze zębate VC (1,20 MB)
Przepływomierze typu VCA / VCN

pdfPrzepływomierze typu VCA / VCN (wer. ang-niem) (326 kB)
Przepływomierze zębate typu VCL 0,1 dla technologii lakierniczych. Mechanizm pomiarowy licznika przepływu firmy KRACHT zawiera parę kół zębatych napędzanych przez przepływający między nimi czynnik. Mechanizm posiada komplet łożysk tocznych wzdłużnych i poprzecznych. System czujników jest odseparowany od czynnika mierzonego, nie ma z nim bezpośredniego kontaktu. Ruch kół zębatych jest monitorowany przez czujniki magnetyczne. W przepływomierzu KRACHT VCL 0,1 koła zębate posiadają łożyska toczne z kulkami wykonanymi z twardego powierzchniowo materiału. Dostępna jest także wersja w wykonaniu przeciwwybuchowym (ATEX)

pdfPrzepływomierze zębate VCL 0,1 (676 kB)
Moduł zaworu kontrolnego Volumec VC 0.2

pdfModuł zaworu kontrolnego Volumec VC (wer. angielska) (676 kB)
Przepływomierz turbinowy TM

pdfPrzepływomierz turbinowy TM (wer. ang-niem) (312 kB)
Strona zawiera jedynie wybrane przykłady z naszego asortymentu.
Ogólne Warunki Świadczenia Usług Serwisowych (OWSUS)
Ogólne Warunki Sprzedaży i Dostawy (OWSiD)
Hydropol przeprowadził się do nowo wybudowanej siedziby firmy w miejscowości Kolonia Lesznowola k...
Aby dotrzeć do każdego klienta i zaoferować mu wysokiej jakości przewody hydrauliczne Dunlop-Hif...
W związku ze stałym rozwojem firmy, w chwili obecnej poszukujemy kandydatów na stażystę w dzial...
Kracht

Eaton

Dunlop Hiflex

TDZ hydraulics

HBE hydraulics

Legris Connectic

Pister

Argus Fluidtechnik

Bolenz&Schaffer

Mecabor

Olitech

Statoil lubricants

Sunfab